/// DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 150 PLN /// WYPRZEDAŻ DO -50% >>>KLIKAJ W SALE<<<
weirdos, odwaga, własny styl, rebel, własna droga, moda vintage z klasą

Z MIŁOŚCI DO UBRAŃ, Z MIŁOŚCIĄ DO ZIEMI

Kiedy miłość do ubrań i miłość do Ziemi - naszego wspólnego domu znajdują wspólny język to jest nim ponadczasowy, jedyny w swoim rodzaju sklep z rzeczami do ponownego użytkowania i pokochania - homiejoe.

To co masz na sobie jest czymś więcej niż tylko tym co... masz na sobie. Dobierając outfit robisz coś więcej niż tylko... dobierasz outfit. (żarcik) Dobierając różne częsci garderoby tworzysz, zamieniasz się w artystę, kreujesz coś co może być dziełem sztuki. Każde dzieło sztuki stworzone z naszą pomocą sprawia nam prawdopodobnie tyle samo radości co tobie! 

Wylądowałaś na tej stronie więc najprawdopodobniej odkryłaś już co jest najlepsze w odwiedzaniu lumpów. Wszyscy znamy osobę, której powiedzenie o pochodzeniu naszych ciuchów wiąże się ze 110 procentowym niebezpieczeństwem posiadania klona w najbliższym czasie. W przypadku hołmi dżoł nie grozi ci taki przypał, bo ubranka są w ilości 1 a znalezienie drugiego egzemplarza niejednego z naszych unikatów może graniczyć z cudem.

Nie ma za co.

Wierzymy też, że każde kupione u nas ubranie przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na produkcję ciągle nowych ogromnych ilości materiałów. Wpływa do pozytywnie nie tylko na stan powietrza, które wdychamy, wody, którą pijemy czy ziemi z której pozyskiwany pokarm buduje nasze ciała. Dodatkowo budujemy większą świadomość wyboru, zmuszając producentów do większej odpowiedzialności oraz obrania stanowiska w sprawach krytycznych dla naszego środowiska i społeczeństwa.

Jesteśmy tu po to aby dać drugą szansę perełkom, których nikt już ne nosi i ułatwić Ci kreowanie własnego, tylko i wyłącznie TWOJEGO stylu. A jeśli przy okazji uda się nam uczynić powietrze odrobinę czystszym, lasy bujniejsze, trawę zieleńszą, wody przejrzystsze a zarobki tych którzy stoją za uszyciem każdej kolejnej kolekcji gigantów modowych - bardziej fair, to dzięki wam będzie to najbardziej  odjechane "dziękuję" w historii mody.